Afgelopen vrijdag gingen we met het vijfde leerjaar op uitstap naar Antwerpen. Tijdens een historische wandeling ontdekten we heel wat bijzondere plaatsen o.a.: de kathedraal, de gildenhuisjes, het Vleeshuis, het standbeeld van Rubens en Het Steen. We luisterden ook naar boeiende verhalen over de legende van Brabo en Antigoon, Nello & Patrasche en over de Lange Wapper. Natuurlijk mochten ook de echte Antwerpse handjes niet ontbreken!
In de namiddag bezochten we het MAS. Op het dakterras genoten we van een prachtig uitzicht over de stad. Daarna bekeken we een tentoonstelling over precolumbiaanse kunst. Die tentoonstelling inspireerde ons om zelf creatief aan de slag te gaan: met krijt en bister maakten we betoverende dierentekeningen.
Ook al begon de dag met regen en zat het weer niet echt mee, toch maakten we er samen een leerrijke en gezellige uitstap van!