Vandaag was het een bijzondere dag voor Anissa en Nicolas van het 6e leerjaar. De leerlingen deden mee aan ‘JINC Baas van morgen.’ Deze ochtend werden ze opgehaald door de CEO van Protime. Er stond een drukke dag op de planning. Ze leerden programmeren, verkenden de opnamestudio en moesten enkele casussen trachten op te lossen. Afsluiten deden ze in de Kinepolis van Antwerpen waar ze alle 31 andere bazen van morgen hebben ontmoet. Ze hebben dit fantastisch gedaan! Morgen gaan we hier verder mee aan de slag in de klas zodat ook de andere leerlingen geïnspireerd worden door hun ervaringen. JINC zorgde ervoor dat alles tot in de puntjes georganiseerd werd en Protime bezorgde onze leerlingen de tijd van hun leven. Wat zijn we dankbaar dat deze samenwerking tot stand is gekomen!

Hierbij de link naar het krantenartikel: https://www.gva.be/cnt/dmf2023...